Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

Згідно щорічного плану школи з 18 по 24 березня 2024 року проходив тиждень біології, на якому проводились різноманітні виховні заходи, тренінги, уроки-безпеки, конкурси, презентації та ігри в онлайн-режимі.

Згідно річного плану роботи школи та з метою розвитку творчих здібностей здобувачів освіти, у школі з 08 по 14 квітня року проводився тиждень хімії та фізики.

Здобувачі освіти та працівники гімназії щороку долучаються до проведення територіальної кампанії «За чисте довкілля».

Звіт про проведення тижня

Тарас Шевченко невичерпний і нескінченний. У ньому наша історія і наше сьогодення. Його полум'яне слово боролося за правду під час усіх українських революцій і звучить сьогодні, як заклик до боротьби за нашу свободу: "Борітеся поборете - Вам бог помагає. За вас правда, за вас слава і воля святая!".

Здобувачі освіти гімназії долучаються до мистецької освітньої кампанії «Івасюк творець спадщини української ідентичності» , присвяченої відзначенню 75-річчя від дня народження Володимира Івасюка, основоположника української естрадної музики, композитора, лауреата Державної премії України імені Т.Г. Шевченка, Героя України.

Сьогодні, 20 лютого, в Україні уже вдесяте відзначають День пам’яті Героїв Небесної сотні

Сьогодні у гімназії відбулося урочисте відкриття тижня початкових класів.

15 лютого на базі Долинянської гімназії проведено засідання методичного обʼєднання вчителів географії, природознавства, біології, основ здоровʼя та хімії на тему «Упровадження сучасних форм і методів в роботі педагога» .

21 лютого-Міжнародний день рідної мови-день, коли шануємо нашу мелодійну, багату та неповторну українську мову

16 лютого в Україні відзначають День Єднання
У цього свята немає сформованих роками традицій, але в умовах війни воно набуло особливого сенсу- показати усьому світові, що ми сьогодні як ніколи єдині та попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє!

З 11 по 16 грудня в Долинянській гімназії проходив тиждень іноземної мови(вчителі: Сандуляк В.В. та Шовкопляс І.В.). Проведення предметного тижня є складовою частиною освітнього процесу і сприяє підвищенню рівня знань здобувачів і розвитку в них інтересу до вивчення іноземної мови, їх творчих здібностей. Тиждень передбачав участь у ньому широкого кола здобувачів, включав комплекс різних за змістом і формою заходів.

У гімназії розпочався #ТижденьТолерантності під гаслом «Толерантність – мистецтво співжиття» з метою формування в здобувачів загальнолюдських моральних цінностей, задля розвитку толерантних відносин між учасниками освітнього процесу.

14 грудня 2023 о 19:08 | Пелехата В. М. | немає коментарів

Відповідно до річного плану роботи гімназії, наказу по гімназії від 13.10.2023 № / г «Про проведення тижня української мови та літератури» з 23.10 по 27.10.2023 року в Долинянській гімназії вчителями української мови та літератури Гулей Н.Р. та Пелехатою В.М. проведений тиждень української мови та літератури.
Метою всіх проведених заходів було:
-донести до здобувачів освіти красу і багатство української мови;
-формувати відчуття краси рідної мови;
-розвивати мовленнєві здібності здобувачів освіти;
-виховувати любов до рідної мови та розуміння її краси і необхідності для нашого життя.

6 листопада 2023 о 14:35 | Пелехата В. М. | немає коментарів

"Люди перестають думати, коли перестають читати,,(Д.Дідро).

20 жовтня 2023 о 14:45 | Пелехата В. М. | немає коментарів

Ментальне здоров’я є важливою складовою психофізичного розвитку здобувачів освіти, що поєднує здоровий дух, гарне фізичне самопочуття та психіку людини із соціальним складником.

12 жовтня 2023 о 14:42 | Пелехата В. М. | немає коментарів

Сьогодні в Долинянській гімназії проведено благодійний ярмарок, приурочений памʼяті полеглих захисників Недобоївської територіальної громади.

У гімназії розпочався тиждень вшанування мужності і героїзму Захисників незалежності України «Козацька держава – наша гордість і слава»

Бабин Яр - одне з найвідоміших пам'ятних місць, пов'язаних із людською трагедією.

28 вересня 2023 о 14:16 | Пелехата В. М. | немає коментарів

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!

21 вересня 2023 о 14:01 | Пелехата В. М. | немає коментарів