Тиждень духовності
Згідно річного плану роботи гімназії, з 22.04.2024 по 26.04.2024 проведено Тиждень духовності.
Основна мета– плекання духовності української нації, формування особистості на засадах християнської моралі, доброти, людяності, милосердя, чесності, працьовитості, виховання духовно багатої особистості, яка б усвідомлювала свою відповідальність перед Богом, Батьківщиною, народом.
Упродовж тижня було проведено різноманітні види та форми роботи з учасниками освітнього процесу щодо духовно – морального виховання.
Вчителі формували уявлення у здобувачів про добро і зло, хороші і погані вчинки, милосердя, прощення, слухняність. Виховували повагу до старших, турботу про молодших, показували моральні зразки поведінки, викликали бажання бути кращими, добрішими, націлювали на неприйняття злих чи недобрих вчинків. На уроках у доступній формі вчителі ознайомили дітей з християнськими морально-етичними цінностями Святого письма, виховували у дитячих душах відповідальне ставлення до Батьківщини, ближніх людей, природи, та самих себе.
Тематичний тиждень розпочався з ознайомленням здобувачів освіти із планом заходів та проведенням виставки «Світильник Істини».
Здобувачі освіти 6,7,8,9 класів переглядали біблійні історії та притчі, завдяки яким отримали важливі життєві уроки: мудрість, щирість, терпіння, милосердя, зрозуміли глибинний сенс життя, розвинули моральні цінності.
Класні керівники провели годину спілкування «Біблія в моєму житті», де здобувачі освіти отримали гарну скриню духовно-морального виховання людини. Здобувачі упродовж тижня активно слухали, вивчали дитячі духовні пісні завдяки яким зрозуміли, що саме мораль є регулятором взаємовідносин людей, наповнювали віртуальний кошик своїми добрими справами, тому що лише добрі справи прикрашають людину. На перервах здобувачі також читали та малювали малюнки на релігійну тематику.
Педагогічний колектив впевнений в тому, що виховуючи чуйних, дбайливих, добрих серцем дітей, держава матиме світле майбутнє. Ми постійно докладаємо зусиль, щоб сформувати високоморальну молодь.
Оскільки, духовне виховання – це постійний процес, який ніколи не доходить до завершення, і формування високоморальної особистості відбувається не тільки під час тематичних Тижнів духовності, моралі чи етики, але в повсякденному житті дошкільників постійно.
Добрі справи мають стати доброю традицією, яку потрібно підтримувати і зробити кредом свого життя кожному громадянину нашої Батьківщини.